Škrtidlo SWAT-T víceúčelové ORANŽOVÉ

Kód: SWATTO
Neohodnoceno
706 Kč / ks
Skladem - Do týdne
Můžeme doručit do:
6.6.2024
Možnosti doručení
Lehké a maximálně účinné škrtidlo vyrobené ve Spojených státech amerických. Hmotnost pouhých 100 gramů, barva oranžová, neobsahuje latex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrtidlo, které se vyznačuje snadným použitím v jakýchkoli podmínkách. Je nejen vysoce efektivní, ale i malé, lehké a tím i skladné. Vhodné pro profesionály i "neprofesionály", jednoduché použití je jeho nespornou předností. Najde se pro něj místo v každém batohu, tašce, hodí se i do auta, případně i do výbavy kola.
Správné použití vám zajistí symboly, které jsou na škrtidle natištěné. Jakmile má symbol "správný" tvar, je utažené akorát.

  • snadné použití
  • bez latexu
  • hmotnost cca 10 dkg

Vyrobeno v USA.

SWAT-T nejmultifunkčnější zaškrcovadlo na světovém trhu, které pracuje na principu Esmarchova typu zaškrcovadla. Efektivně zastavuje žilní, ale i tepenné krvácení v oblastech, která nejsou anatomicky přístupná pro aplikaci standardních typů zaškrcovadel. SWAT-tourniquet je unikátní víceúčelový prostředek ke kontrole krvácení. Jeho název popisuje způsob použití: Stretch (natažení), Wrap (obmotání) a Tuck (zastrčení), ale také komunitu, pro kterou byl vytvořen,, čímž jsou vojenské a civilní taktické ozbrojené týmy, je tedy vhoný pro situace s vysokým rizikem traumatických krvácení končetin. V těchto situacích bývá tepenné a žilní krvácení z končetin příčinou až 2/3 všech úmrtí. SWAT-tourniquet™ poskytuje mnohem rychlejší ošetření končetinových krvácení a umožňuje aplikaci do vyšších poloh v oblastech třísel a podpaží, než jiná zaškrcovadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékárničky a první pomoc
Hmotnost: 0.2 kg
barva: ORANŽOVÁ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: