Tablety pro čištění vody US Potable Aqua 50 tablet v balení

Kód: D2301D
Neohodnoceno
Značka: POTABLE AQUA
515 Kč / ks
Skladem - Do týdne
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Tablety pro čištění vody. Likviduje bakterie i viry. Obsah balení vyčistí cca 25 l vody (50 tablet / 6 g). Celosvětově užíváno cestovateli, vojáky a záchranáři. Kompaktní balení. Jednoduché použití.

Detailní informace

Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 1500 Kč
Věrnostní sleva 5%
VĚRNOSTNÍ SLEVA 5%
pro registrované zákazníky
Ověřené značkové produkty
OVĚŘENÉ ZNAČKOVÉ PRODUKTY
vybíráme jen to nejkvalitnější
Skvělé recenze
SKVĚLÉ RECENZE
jednáme férově

Detailní popis produktu

POTABLE AQUA ® tablety jsou určené pro nouzové vyčištění vody tak, aby byla pitná. Široké použití nejen v armádních a záchranných složkách, ale i v případě běžné turistiky, pokud potřebujete zbavit vodu nežádoucích bakterií. Tablety se doporučuje používat pouze v případě, kdy je podezření, že by voda mohla být znečištěná. Používejte pouze v případě nutnosti a ne příliš dlouhé období.

  • tablety fungují na bázi jódu, žádný chlór
  • jednoduché použití
  • 2 tablety vyčistí cca 1 litr vody
  • každá tableta obsahuje stejné množství účinných látek – žádné pochybnosti při použití
  • praktické, malé balení se vejde do každé lékárničky

Důležité informace:

V případě použití tablet, uchovávejte lahvičku se zbylými tabletami v suchu a neprodyšně uzavřenou. Vlhkost a vystavení působení vzduchu může snížit účinnost tablet. Doporučujeme tablety v otevřené lahvičce uchovávat max. po dobu 1 roku.

Způsob použití:

Vložte 2 tablety do láhve s vodou o objemu 1q (0,946 litru), láhev nezavírejte a 5 minut vyčkejte. Následně láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Tablety nechte působit 30 minut, teprve po uplynutí této doby se lze napít.

Skladování:

Skladujte na suchém místě. Prázdnou lahvičku znovu nepoužívejte, zlikvidujte ji na místě k tomu určeném. Jestliže v lahvičce zbyly tablety, které již nejsou vhodné k použití, informujte se na místech zajišťujících likvidaci odpadu, jak tablety zlikvidovat.

Bezpečnostní upozornění:

Jedná se o materiál potencionálně nebezpečný pro člověka nebo zvířata. Vyhněte se kontaktu látky s očima, může způsobit podráždění oka a sliznice. Nebezpečí při spolknutí nezředěných tablet. Pokud manipulujete s tabletami holýma rukama, pečlivě si po použití umyjte ruce mýdlem.

První pomoc:

Při zasažení oka – držte oko otevřené a pomalu vyplachujte čistou vodou po dobu 15-20 minut. Jestliže používáte kontaktní čočky, vyjměte je po 5 minutách vyplachování a dále vyplachujte oko bez nich.

Při spolknutí – zavolejte lékaře ihned po požití. Vypijte sklenici vody, pokud můžete polykat. Bez konzultace s lékařem nevyvolávejte zvracení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava a skladování vody
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: POTABLE AQUA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: