Dezinfekce vody AQUASTERIL Extreme

Kód: AQ026
Neohodnoceno
177 Kč / ks
Skladem - Do týdne
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Soupravu AQUASTERIL 2 EXTREME lze využívat pro přípravu mikrobiálně nezávadné vody při turistice, výpravách a pobytu v místech bez zdroje mikrobiálně nezávadné vody v oblastech různých klimatických pásem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souprava AQUASTERIL 2 EXTREME se používá k dezinfekci vody. Při přípravě mikrobiálně nezávadné vody touto soupravou jsou likvidovány ve vodě přítomné mikroorganizmy, včetně choroboplodných bakterií, virů a parazitů. Souprava AQUASTERIL 2 EXTREME je určena pro nouzovou přípravu mikrobiálně nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpečné kvality. Úprava vody soupravou AQUASTERIL 2 EXTREME nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je pro to výhodné k úpravě vybrat z dostupných zdrojů vizuálně co nejčistší vodu. Voda upravená systémem AQUASTERIL 2 EXTREME je mikrobiálně nezávadná a lze ji používat pro užitkové účely nebo k pití v závislosti na vjemových a chemických vlastnostech vstupní vody.

Soupravu AQUASTERIL 2 EXTREME lze využívat pro přípravu mikrobiálně nezávadné vody při turistice, výpravách a pobytu v místech bez zdroje mikrobiálně nezávadné vody v oblastech různých klimatických pásem. Životnost souprav při dodržení podmínek skladování je minimálně 5 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava a skladování vody
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: