Tablety US POTABLE AQUA® na čištění vody

Kód: D2304B
Neohodnoceno
Značka: POTABLE AQUA
726 Kč / ks
Skladem - Do týdne
Můžeme doručit do:
6.6.2024
Možnosti doručení
Tablety POTABLE AQUA pro nouzové vyčištění vody tak, aby byla pitná. V balení tablety P.A.Plus, které neutralizují chuť jódu po použití tablet POTABLE AQUA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TABLETY PRO ČIŠTĚNÍ VODY POTABLE AQUA

POTABLE AQUA® tablety jsou určené pro nouzové vyčištění vody tak, aby byla pitná. Široké použití nejen v armádních a záchranných složkách, ale i v případě běžné turistiky, pokud potřebujete zbavit vodu nežádoucích bakterií. Tablety se doporučuje používat pouze v případě, kdy je podezření, že by voda mohla být znečištěná. Používejte pouze v případě nutnosti a ne příliš dlouhé období.

P.A.PLUS tablety neutralizují chuť jódu po použití POTABLE AQUA®.

  • ablety fungují na bázi jódu, žádný chlór
  • jednoduché použití
  • 2 tablety vyčistí 1q vody (0,946 litru)
  • každá tableta obsahuje stejné množství účinných látek – žádné pochybnosti při použití
  • praktické, malé balení se vejde do každé lékárničky

Důležité informace:

V případě použití tablet, uchovávejte lahvičku se zbylými tabletami v suchu a neprodyšně uzavřenou. Vlhkost a vystavení působení vzduchu může snížit účinnost tablet. Doporučujeme tablety v otevřené lahvičce uchovávat max. po dobu 1 roku.

Způsob použití:

Krok 1: Vložte 2 tablety do láhve s vodou o objemu 1q (0,946 litru), láhev nezavírejte a 5 minut vyčkejte. Následně láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Tablety nechte působit 30 minut, teprve po uplynutí této doby se lze napít.

Krok 2: Tablety P.A. PLUS vkládejte do lahve až po vyčištění vody tabletami POTABLE AQUA®. Tablety P.A. PLUS nepoužívejte dříve než 30 minut po aplikaci POTABLE AQUA®. Pokud byste tuto dobu nedodrželi, je možné, že v čištěné vodě zůstanou nežádoucí bakterie. NEVKLÁDEJTE TABLETY POTABLE AQUA® A P.A. PLUS DO VODY SOUČASNĚ. Na objem 1q (0,946 litru) použijte 2 tablety P.A. PLUS. Láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Počkejte 3 minuty, pak můžete vodu pít. I když nebudou tablety úplně rozpuštěné, není to na závadu, ani se nesnižuje jejich účinek.

Skladování:

Skladujte na suchém místě. Prázdnou lahvičku znovu nepoužívejte, zlikvidujte ji na místě k tomu určeném. Jestliže v lahvičce zbyly tablety, které již nejsou vhodné k použití, informujte se na místech zajišťujících likvidaci odpadu, jak tablety zlikvidovat.

Bezpečnostní upozornění:

Jedná se o materiál potencionálně nebezpečný pro člověka nebo zvířata. Vyhněte se kontaktu látky s očima, může způsobit podráždění oka a sliznice. Nebezpečí při spolknutí nezředěných tablet. Pokud manipulujete s tabletami holýma rukama, pečlivě si po použití umyjte ruce mýdlem.

První pomoc:

Při zasažení oka – držte oko otevřené a pomalu vyplachujte čistou vodou po dobu 15-20 minut. Jestliže používáte kontaktní čočky, vyjměte je po 5 minutách vyplachování a dále vyplachujte oko bez nich.

Při spolknutí – zavolejte lékaře ihned po požití. Vypijte sklenici vody, pokud můžete polykat. Bez konzultace s lékařem nevyvolávejte zvracení. Pokud je to možné, vezměte lahvičku s tabletami s sebou k lékaři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava a skladování vody
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: POTABLE AQUA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: